Новини

З Новим роком та Різдвом Христовим
30 грудня 2011
З Новим роком та Різдвом Христовим
НДІ ПІТ Вашу інформацію надійно захистить
30 листопада 2011
У листопаді 1988 року у США сталася подія, яка примусила увесь світ всерйоз замислитися над проблемою комп’ютерної безпеки та захисту інформації.
НДІ прикладних інформаційних технологій отримав золоту медаль на третій щорічній виставці «Інноватика у сучасній освіті- 2011»
7 листопада 2011
Національний лідер у сфері розробки та впровадження інноваційних інформаційних технологій у галузі освіти — НДІ прикладних інформаційних технологій отримав золоту медаль на третій щорічній виставці «Інноватика у сучасній освіті- 2011», організованої Міністерством освіти, науки, молоді та спорту України та Національною академією педагогічних наук. Такою високою нагородою організатор виставки відзначили значення загальнодержавної аналітичної інформаційно-виробничої
Братиславський форум надасть новий імпульс розвитку національних рейтингів
6 жовтня 2011
10-11 жовтня у Братиславі відбудеться міжнародний форум «Національні рейтинги на підйомі», головним завдання якого буде розробка стратегії взаємного врахування та узгодженості даних національних та міжнародних рейтингів. На форумі будуть розглядатися сучасні тенденції, характерні для національних рейтингів, їхній вплив на національні системи вищої освіти та вибір студентів.
1 2 3 ... 292 293 294 295
Написати нам